jaselkaTegoroczne jasełka przygotowane przez klasę III i s. Kornelę odbyły się w styczniu. Treścią inscenizacji było oczywiście narodzenie Pana Jezusa w Betlejem. Przedstawienie rozpoczęło się od zwiastowania, czyli objawienia Maryi Anioła Gabriela i zapowiedzi narodzenia Jezusa. kolejne sceny skupiły się wokół stajni betlejemskie, a więc powitania Dzieciątka przez pasterzy i Trzech Króli. Jasełkowa inscenizacja została wzbogacona pięknymi polskimi kolędami wykonanymi przez chór, a także przepięknymi strojami. Po przedstawieniu rodzice wraz z dziećmi i nauczycielami udali się do szkoły na opłatek i poczęstunek. Wspólne kolędowanie rozpoczął modlitwą ks. Dyrektor. Wszyscy mieli okazję do złożenia sobie życzeń i podzielenia się opłatkiem.