tenis stołowyTo było naprawdę niezwykłe wydarzenie!!!
Dnia 18.10.2008 r. odbył się w naszej szkole turniej tenisa stołowego. Zawody cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, wystartowało w nich łącznie 40 uczniów. Uczniowie rywalizowali w czterech kategoriach: dziewczęta młodsze (szkoła podstawowa), dziewczęta starsze (gimnazjum), chłopcy młodsi (szkoła podstawowa), chłopcy starsi (gimnazjum i liceum). Dzięki hojności dyrekcji na zwycięzców czekały wspaniałe nagrody (m.in. profesjonalne paletki!). Walka była bardzo zacięta.
Ostatecznie zwycięzcami w swoich kategoriach zostali: Małgosia Sieńkowska (kl. IV) - walkower, Dominika Łukasik (kl. Ib), Daniel Płonka (kl. V), Filip Bittner (kl. I LO). Drugie miejsca zajęli odpowiednio: Zuzia Kazana (kl. Ib) Grześ Małecki (kl. IV), Mateusz Łukasik (kl. I LO).
Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

Organizatorzy turnieju Pan Józef Czorniej i Pani Anna Alberska