1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

Szanowni Państwo,
Nasza szkoła od ośmiu lat prowadzi zbiórkę darów dla najbardziej potrzebujących z rzymskokatolickiej parafii św. Wawrzyńca w Żółkwi na Ukrainie. Parafia, w której większość stanowią Polacy, boryka się z wieloma trudnościami. Mieszkańcom brakuje środków na codzienne potrzeby. Ks. Proboszcz - Józef Legowicz nie ma wystarczających środków na pomoc ludziom biednym. Stąd prośba o pomoc od naszej wspólnoty. Prosimy i zachęcamy do przygotowania paczek świątecznych na Boże Narodzenie. Zbieramy do nich przede wszystkim rzeczy dla dzieci: przybory szkolne, artykuły papiernicze, książki, zabawki. Bardzo serdecznie prosimy, by przekazywane przez Państwa dary były nowe, nieużywane. W ten wyjątkowy, piękny czas podzielmy się dobrem i sprawmy najmłodszym parafianom  radość.

Dary prosimy składać do 14 grudnia 2018 r. obok portierni.

Z góry dziękujemy za zaangażowanie i pomoc.

Szczęść Boże!

Początek strony