1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

Szkoła Podstawowa klasy 1 – 3

  1. Januszko Jóżef Gabriel - Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. O. Onufrego Kopczyńskiego w Warszawie
  2. Bittel Jan - Katolicka Szkoła Podstawowa im. Ks. Piotra Skargi w Warszawie
  3. Florczyk Maja - Szkoła Podstawowa nr 8 im. 1 WDP w Legionowie

Wyróżnienia

  • Stępniak Adam - Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
  • Lasowy - Cibor Róża - Szkoła Podstawowa nr 212 w Warszawie
  • Stachelek Rafał - Szkoła Podstawowa im. H. Sienkiewicza w Starych Babicach

Szkoła Podstawowa klasy 4 – 6

  1. Chudzik Maksymilian - Szkoła Podstawowa im. Św. Franciszka w Warszawiee
  2. Brzeźna Justyna - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Michałowicach
  3. Karnkowska Klementyna - Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie

Wyróżnienia

  • Zdunek Sebastian - Szkoła Podstawowa im. Witolda Doroszewskiego w Nadarzynie
  • Krześniak Wojciech - Szkoła Podstawowa nr 6 im. Bł. Marceliny Darowskiej w Warszawie
  • Flak Julia - Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego w Warszawie

Szkoła Podstawowa klasy 7 - 8 i Gimnazjum

  1. Raczyński Piotr - Szkoła Podstawowa Zakonu Pijarów im. O. Onufrego Kopczyńskiego w Warszawie
  2. Okienczyc Amelia - Szkoła Podtsawowa nr. 88 im. Gabriela Narutowicza w Warszawie
  3. Żelazko Magdalena - Szkoła Podstawowa nr 46 im. S. Starzyńskiego w Warszawie

Wyróżnienia

  • Koźbiak Maria - Szkoła Podstawowa w Międzyborowie
  • Zdral Wiktoria - Szkoła Podstawowa nr 1 w Ożarowie Mazowieckim
  • Kryla Julita - Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Leoncinie

Szkoły Ponadgimnazjalne

  1. Przekazińska Zuzanna - XV Liceum Ogólnokształcące im. Narcyzy Żmichowskiej w Warszawie
  2. Wójcicka Kaja - Liceum Ogólnokształcące im. Emilii Plater w Piasecznie
  3. Stefanowicz Rita - Zespół Szkół Architektoniczno - Budowlanych im. Stanisława Noakowskiego w Warszawie

Wyróżnienia

  • Słodkowska -Struzik Lena - XXXIX Liceum Ogólnokształcące im. Lotnictwa Polskiego w Warszawie
  • Wołoch Julia - XII Liceum Ogólnokształcące im. Henryka Sienkiewicza w Warszawie
Początek strony