grill 1aW słoneczną sobotę 4 października 2014 roku od godziny 10:00 do 13:00 uczniowie klasy 1a wraz z rodzeństwem, rodzicami, wychowawcą p. Agnieszką Wojtasiak i Dyrekcją Szkoły uczestniczyli w grillu integracyjnym.
Pogoda dopisała! Świeciło piękne słońce, było ciepło, bezwietrznie, cała impreza odbyła się więc w ogródku szkolnym. Nie zabrakło wielu przysmaków kiełbasek z grilla a także pysznych ciast, ciasteczek i sałatek przygotowanych przez mamy.
Po zaspokojeniu wstępnego głodu chłopcy pobiegli grać w piłkę, dziewczynki kibicowały i wesoło rozmawiały a młodsze dzieci korzystały z ogródka szkolnego. Hitem okazały się również gry planszowe w które młodzież chętnie grała przy rozstawionych specjalnie stolikach.
Atmosfera była bardzo przyjemna a grill szybko zamienił się w piknik rodzinny. Uczniowie mieli okazję jeszcze bardziej zintegrować się ze sobą. Pod koniec spotkania rodzice, wychowawca i Dyrekcja Szkoły udali się na wspólną rozmowę i integrację, aby lepiej się poznać. Podczas tego spotkania pani Dyrektor i Ks. Dyrektor opowiedzieli również ciekawą historię szkoły.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodzin za wspólnie, miło spędzony czas. Szczególne podziękowania dla super profesjonalnie zorganizowanej trójki klasowej;) Mam nadzieję, że spotkamy się w przyszłym roku na kolejnym grillowaniu.