tardaDnia 12 maja uczniowie klasy 1a oraz 1c wraz z wychowawcami: siostrą Anetą i p. Michałem Kucwajem oraz siostrą pielęgniarką wyjechali na 3 dniowy wyjazd do ośrodka „Chris” w Tardzie.
Na miejsce nasze wesołe pierwszaki dojechały ok. godziny 13, a po zapoznaniu się z obozowym regulaminem i rozpakowaniu w domkach, bez chwili zwłoki rozpoczęły pierwsze zajęcia. Podzieleni na grupy uczniowie pod czujnym okiem instruktorów przez wszystkie 3 dni nabywali takie umiejętności jak: strzelanie z łuku, wspinaczka linowa czy też pływanie kajakiem oraz korzystali z pogody grając w gry zespołowe i jeżdżąc na rowerach. Wieczory młodzież spędziła na grze terenowej w pierwszy dzień oraz bawiąc się na dyskotece dnia drugiego. Każdego dnia pierwszaki mimo kapryśnej pogody chętnie uczestniczyły w zajęciach, nie tracąc humoru i entuzjazmu. Trzeciego - ostatniego dnia wyjazdu, po odbyciu ostatnich zajęć, spakowaniu walizek oraz pożegnaniu się z kadrą ośrodka pierwszoklasiści pojechali autokarem na Pola Grunwaldzkie. Odbyli tam ciekawą lekcję historii oglądając dawne miejsce wielkiej bitwy i zwiedzając tamtejsze muzeum. Z głowami pełnymi wspaniałych wrażeń i wiedzy uczniowie wrócili do Warszawy.