konkurs kW poniedziałek 07.01.2013 r. w naszej szkole, został rozstrzygnięty międzyklasowy konkurs na „Najładniejszą dekorację świąteczną” sal lekcyjnych. Konkurs, zorganizowany przez samorząd szkolny i jego opiekunów, ogłoszono przed Świętami Bożego Narodzenia. Wszystkie klasy szkoły podstawowej IV - VI oraz gimnazjum wzięły w nim udział. Uczniowie mieli za zadanie udekorować swoją salę lekcyjną w sposób zgodny z tematem, a zarazem pomysłowy, warunkiem przystąpienia do konkursu było posiadanie wśród dekoracji świątecznych Szopki Bożonarodzeniowej.
Rozstrzygnięciem konkursu zajęła się specjalna komisja w składzie: Pani Barbara Jurczyk oraz Pani Anna Kiljan (opiekun samorządu gimnazjum). Nauczycielki oceniały dekoracje uwzględniając obecność szopki oraz zgodność z tematem, pomysłowość i wykonanie na skali od 1 do 6. Wśród klas szkoły podstawowej nie przyznano nagród, gdyż dekoracje nie były imponujące. Klasy gimnazjum zaskoczyły natomiast urokiem i starannością wykonania swoich dekoracji. Ocena i wybór był niezmiernie trudny. Ostatecznie zwycięzcą okazała się klasa IIIc, drugie miejsce zajęła klasa IIIa, a trzecie klasa Ib. Wszystkie nagrodzone klasy dostały dyplomy gratulacyjne, a zwycięzcy dodatkowo słodkości.